O autorze
Dorota Minta jest psychologiem klinicznym, pomagającym dzieciom i dorosłym z zaburzeniami odżywiania. Michał Bonarowski od lat pracuje w mediach i specjalizuje się w komunikacji nowoczesnych marek w Internecie. Łączy nas pasja kulinarna: lubimy uczestniczyć w ciekawych zdarzeniach z jedzeniem w roli głównej, poznawać doskonałe produkty i ich oryginalne smaki oraz stojących za nimi prawdziwych ludzi.
Lubimy spędzać czas z ludźmi ceniącymi dobry smak, kunszt rolników, producentów i kucharzy, cukierników, winiarzy. Od czasu do czasu zapraszamy przyjaciół do stołu i gotujemy dla nich dania, które właśnie odkryliśmy.
Dla ludzi tak jak my lubiących dobre smaki, powstał kalendarz imprez kulinarnych wartych odwiedzenia. Czekamy na Wasze maile: kontakt@wydarzeniakulinarne.pl

Urodziny restauracji, dieta dla sportowców i afrodyzjaki, czyli smaczny weekend,

Karnawał ciągle w pełnym pędzie, a na dodatek można wpaść na urodziny smacznych miejsc. W ten weekend można tez się trochę pouczyć, albo zacząć przygotowania do Walentynek. Oto nasze typy.

2 urodziny Bazaru Kocha, jednego z naszych ulubionych miejsc w Warszawie. Przez cały weekend można będzie je świętować razem z gospodarzami. Wpadnijcie na urodzinowy kieliszek BĄBELKÓW dla każdego
SPECIAL – urodzinowe dania i desery
SUPER promocje na barze dwa NOWE wina w wyjątkowej cenie ….i dla wszystkich LOTERIA!!! z fantami (do wygrania m.in. KOLACJA w Bazarze). UWAGA!!! W tym roku, w myśl zasady BAW SIĘ I POMAGAJ organizatorzy zapraszają także do udziału w urodzinowej akcji charytatywnej pt. TIP CHALLENGE. Planują ją na cały miesiąc.
Warszawa, Mokotowska 35. Ceny z menu.

Mija rok od otwarcia Youmiko Vegan Sushi! Przez ten czas przygotowano w nim niezliczone ilości pysznego sushi wypełnionego zdrowymi i pożywnymi warzywami, zostali wybrani najlepszą restauracją wiosennej edycji Restaurant Week i na dobre zagościli w pierwszej 30-tce najlepszych restauracji w Warszawie na portalu Tripadvisor. W najbliższy weekend w Youmiko Vegan Sushi zaproponują specjalne urodzinowe menu. Spodziewajcie się więc wyjątkowych doznań smakowych i estetycznych.
Warszawa, Hoża 62, ceny z menu

Gdańska restauracja Lobster zaprasza na czwarty już Festiwal Afrodyzjaków, który odbędzie się 4 i 5 lutego. To najlepsza okazja, by odkryć nieznane dotąd smaki i zrelaksować się w towarzystwie bliskiej osoby. Przygotowana została wyjątkowa karta dań, które zrobią wrażenie nie tylko smakiem, ale również ceną. Poza menu festiwalowym, zapewniona będzie nastrojowa muzyka, wykwintne desery i doskonałe prosseco.
W sobotę 4 lutego organizatorzy zapraszają również na degustację win i spotkanie z somalierem.

Dla wszystkich, którzy juz szykują sie do wiosennego sezonu wrocławski Instytut Psychodietetyki przygotował szkolenie o diecie dla sportowców. Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia z tematyki żywienia w sporcie, nawadniania przed-, śród- i powysiłkowego, a także aktualnych trendów żywieniowych (dieta paleo, bezglutenowa, zastosowanie oleju kokosowego etc) z przedstawieniem idei i zasadności stosowania – w trakcie kursu staram się przedstawić najnowsze osiągnięcia nauki w prosty, bardzo praktyczny sposób, sprawdzony przez sportowców!

Czyli znowu smacznie, zdrowo i jeszcze mądrze. Bawcie się dobrze :)
Trwa ładowanie komentarzy...